Ortadoğulular Kızılay Matematik Kursu

Dünya medeniyetinin gelişmesin de ve Tüm bilimlerin ilerlemesinde matematiğin yeri oldukça yüksektir. İlkçağlardan beri matematik alanında inkişaf gösteren uygarlıklar, mimari, sıhhat, askeri vb. oldukça Çok alanda çağlarının önüne geçmeyi başarmışlardır.

Çağdaş dünyanın gelişiminde ve eğitim sisteminde çok Mühim bir yeri olan matematik branşında başarılı olunabilmesi için, ilginin, algının ve öğretimin doğru yöntemlerle yapılması gerekmektedir.

Üniversitelere giriş sınavında yapılan farklıklar ile Matematik ve Türkçe derslerinin önemi artmış, öğrencilerin İmtihan konusunda kaderlerinin belirlenmesinde ilk sıraya oturmuştur.

Matematik alanında Ankara’nın en elit kurumlarından biri olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerimizin matematik branşında ki eksikliklerini gidermek için tecrübeli ve uzman kadrosuyla yıllardır hizmet vermektedir.

Matematik kurslarımızda öğrencilerimize uygulanan Düzen belirleme sınavıyla, öğrenciye Müsait bir program hazırlanır. Masa başı veya Derslik dersleri ile bireysel veya toplu olarak ders programları uygulanır.

Belirli periyotlar aralığında uygulanan deneme imtihanları ile öğrencilerimizin gelişimleri izlenerek, Yepyeni yöntemler ve analiz eder ile Mektep derslerine, sınavlara yönelik başarı odaklı hedeflere ulaşılmaktadır.

Özellikle, matematik yaz kampları ile öğrencilere 200 saatlik bir ders programı hazırlanarak, kesif bir ders ve sual çözümü ile derslere tam ve sıhhatli bir hazırlık dönemi başarıyla gerçekleştirilir.

Adres: Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Telefon: +90 312 418 20 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir