Ankara Yaz Okulları | Yaz Kampları

Yaz dönemlerinde öğrencilerin en çok tercih ettiği yaz okulu sistemi öğrencilerimi eksik olduklarını konular yada hazırlandıkları sınavların zorluğuna göre yaz kampı programına alınırlar. Yaz kampı programı öğrencinin eğitimi en başarılı şekilde almasını sağlar.

Ankara Yaz Okulları kurulduğu günden bu yana öğrencileri için Muhtelif sosyal aktiviteler düzenleyerek onları hem sosyal alanda eğitip hatta düşkü edinmelerine yarar sağlamıştır. Mektep bünyesinde yer Meydan spor salonu, yüzme havuzu, kapalı oyun alanları, fen laboratuvarları, teknoloji laboratuvarları, 3 D laboratuvarları, robotik ve kodlama sınıfları ile oldukça Çok sosyal aktivite imkanını bizzat bünyesinde en iyi şekilde verebiliyor.

Spor Aktiviteleri

Öğrencinin Alaka alanına göre seçebileceği oldukça Çok spor aktiviteleri bulunuyor. Futbol, basket ve voleybol takımlarının yanı Dizi yüzme havuzu sayesinde de oldukça Çok öğrenci yüzme öğrenebiliyor. Atletizm alanında da oldukça Çok Faaliyet yapılırken öğrenciler koşu, engelli koşu, jimnastik gibi alanlarda da kendini geliştirme fırsatı bulabiliyor. İstedikleri her Meydan spor aktivitelerini yapabilecekleri Aleni ve kapalı alanlar okulumuzda bulunuyor.

Sosyal Etkinlikler

Öğrenciler okulda düzenlenen etkinlikler sayesinde abes zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip yaz tatillerinde hem eğleniyor hatta sosyal manada da gelişim gösteriyor. Drama çalışmaları, tiyatro gösterileri, sinema günleri gibi etkinlikler kimi öğrencilerin Alaka alanlarını güçlendirirken özdeş vakitte da umumi kültürlerini de geliştiriyor. Felsefe etkinlikleri ile de oldukça Çok öğrencinin ufku açılarak, öğrenciler düşünmeye ve Düşünce sahibi olmaya yönlendiriliyor. İlgi duydukları alanları (resim, müzik vb..) seçerek faaliyetlere katılan öğrenciler abes zamanlarını yaralı aktiviteler ile geçirebiliyor. Ayrı olarak açılan kulüpler ile beraber öğrenciler eğlenirken öğreniyor.

Düzenlenen konserler sayesinde de yaz okulu şenleniyor ve oldukça Çok öğrenci bu konserler sayesinde hem eğleniyor hatta İmtihan stresinden kurtulmuş oluyor. Birbirleri ile iletişim kurup, dostluklar yaşamları için ise öğrenciler için Muhtelif geziler düzenleniyor. Paylaşım yapan öğrencilerin hayata nazar açıları da henüz Müspet ilerleyebiliyor.

Eğitim Aramaları:

  • ankara cankaya de yaz okulları (2)
  • ankara yaz okulu 2018 (1)
  • ankarada yaz okulları (1)
  • ilker ankara de yaz okulları (1)
  • yaz okulları 2018 ankara (1)
  • yaz okulları ankara (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir