Batıkent Dershane

Dershane sektöründe Mevcut olmak epey zahmetli bir iştir. Daimi zirvede kalmaya çalışmak, öğrencilerin düş, imaj ettiklerini onlara sunabilmek, ailelerin isteklerini gerçekleştirebilmek epey güçtür. ama zirvede olan Batıkent dershanesin bunu başararak başka kurumları geride bırakarak nitelikli eğitimi, Müsait fiyatlara sizlere sunmaktadır. Üstelik aldığınız eğitim sayesinde istediğiniz sınavda başarı işaret etmek düş, imaj olmaktan çıkmaktadır.

Batıkent dershanesi ile hazırlandığınız sınavlardan sonra zamanınızın hiçbirinin boşa geçmediğinin farkında olursunuz. Sizler için Hususi olarak Batıkent dershane bünyesinde yer Meydan koçluk sistemi dâhilinde, öğrenme hızınıza bağlı olarak çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu programla beraber sistemli çalışmayı öğrenmektesiniz. Sınavlarda başarı gösterebilmek için düzenli olarak tekrar, konu çalışması ve sual çözümü yapılması gerekmektedir. Bu çalışma yönteminizle hangi gün ne yapacağınızı kolaylıkla bileceksiniz. Bu programlar dershanemiz de düzenli olarak yapılan deneme sınavlarına göre yenilenmektedir. Lüzumlu görüldüğünde ekleme ve çıkartma yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz rahat eğitim alabilmesi için Batıkent dershane de Derslik mevcutları da 12 şahıs ile sınırlandırılmıştır. Böylece öğrenciler öğretmenleriyle ders içerisinde henüz çok diyalog kurabilmektedir. İmtihan süreçlerinde yaşanan sıkıntılar öğrencileri epey zorlamaktadır. kimi öğrenciler İmtihan için Endişe duymakta, başarısız olacağı hissine kapılmaktadır. Bu da öğrencinin İmtihan sürecinde motivasyonunu düşürmekte ve başarısız olma olasılığını arttırmaktadır. Dershanemizde vazife Meydan rehberlik öğretmenleri sayesinde öğrencilerimizin motivasyonunu yüksek tutmak ve bu tarz korkularının üstesinden gelebilmeleri için öğrencilerle Hususi olarak görüşmektedir.

Eğitim Aramaları:

  • https://www egitimankara org/egitim/dershaneler/ (2)
  • https://www egitimankara org/batikent-dershane/ (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir