Ankara Kolej

Ankara Kolej, Eğitim sektöründe öncü eğitim firmalarının yer aldığı eğitim konusunda öğrencilerine en üst seviyeyi sunan özel okullardır.

Ankara ilindeki 1932 okul arasından doğru seçimi yapabilmeniz için okulların bütün özelliklerini bir araya topladık. Çankaya, Yenimahalle, Batıkent, Sincan, Etimesgut, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Kazan, Kızılcahamam, Polatlı,  şeklinde ilçelerde okul araştırırken yaşamış olduğunız muhite yakın bölgelerde okul seçmenizi öneririz. Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktaların başlangıcında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü okulların genel öğrenci yoğunluğu çevresindeki illerden olduğu için öncelikle ilçeye karar vermenizi öneriyoruz.

Devlet okulu seçerken yaşamış olduğunız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz. Devlet okulları imkan olarak kısıtlı olsa da pek çoğumuzun yetiştiği kurumlardır. Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar. Bununla birlikte devlet okullarımız ülkemizin geleceğine ışık tutacak milyonlarca gencin yetiştiği önemli eğitim kurumlarıdır. Özel okulların bütçeleri çok düşük olmasa da geleceğe yapılan yatırım her süre kıymetli yatırım oluyor. Ankara ilinin Çankaya, Yenimahalle, Batıkent, Sincan, Etimesgut, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Kazan, Kızılcahamam, Polatlı, gibi bir çok ilçesindeki özel okul fiyatları hakkında detayları biraraya getirerek seçiminizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere nazaran fiyatlar değişir. Yüksek gelirli bölgelerin ortalama okul fiyatları diğer bölgelere bakılırsa daha yüksektir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 2.500 TL ile 7.500 TL içinde değişmiş olur. Özel okul harcamaları içinde tek masraf okula verilen aylık ücret değildir. Servis ücretleri, yiyecek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur. Okul listeleme sayfalarındaki filtreleri detaylı fiyat bilgisi almak için kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir