Genç Temel Lisesi Ankara

Eğitim hayatına 2000 yılında başlayan Genç, 2015 yılına kadar dershane olarak çalışmalarını sürdürmüş ve Genç Temel Liseye dönüşmüştür.12 kişilik küçük gruplar ile çalışan Genç, bu özelliğini hâlâ sürdürüyor. Binlerce öğrenciyi üniversite sıralarına taşımış, birbirinden değerli öğrenciler yetiştirmiştir. Verimli çalışmalarıyla yerleştirme başarısı yüzde doksanın altına düşmeyen kurumumuzda, ilk binde yer alan çok sayıda öğrencimiz övünç kaynağımız olmuştur.
Genç Temel Lisesi, Anadolu Lisesi statüsündedir ve çalışmalarını Anadolu Lisesi programlarına göre sürdürmektedir.
Branşında uzman öğretmenlerle çalışan Genç bir süre yayıncılık da yapmıştır.
Ara sınıflarda başlayan TYT ve AYT hazırlıkları yaz kurslarıyla sürer.
Programımızda, tüm öğrencilerimizi kapsayan yaz kursları önemli bir yer tutmaktadır. Öğrencilerimiz bu kurslarda, yaz boyu öğretmenlerle birlikte çalışarak eksik konularını tamamlar ve yeni döneme önde başlamanın avantajını elde ederler.
Okul çalışmalarına ek olarak, öğretmenlerimizle bire bir dersler, ödevler, soru çözüm saatleri, genel tekrar programları, kamp programı, öğrencilerimizin yakın takibiyle verimliliklerinin sorgulanması, stres yönetimi, öğrencilerimize sunduğumuz çalışmaların başlıklarını oluşturmaktadır.
Mart 2017’den itibaren Ömer Burak Gürak ve Halil Emre Ülker yönetimindeki Ar & Ya Eğitim Yayıncılık ile birleşerek daha da güçlenen Genç, velisi, öğrencisi, güler yüzlü çalışanları, branşında uzman öğretmenleriyle değerli ve sıcak bir aile bütünlüğüdür.

Eğitim Aramaları:

  • https://www egitimankara org/genc-temel-lisesi-ankara/ (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir