Özel Çağrı Okulları (Koleji) Keçiören – Ankara

1991-1992 Eğitim Öğretim yılında “Özel Çağrı hatun Lisesi” olarak faaliyete başladı. Eğitim ve öğretime artı değerler katabilmek ve geleceğin nesillerinin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Rüştiye 1. Derslik 2 şube , İdadi 1. Derslik 2 şube olmak üzere toplam 4 sınıfla eğitim seferberliğinin ilk halkasını oluşturdu.

Eğitimin vazgeçilmez hedeflerinden biri olan “Kaliteli Gelişim”e Enlem olarak 1994-1995 Eğitim Öğretim yılında da Çağrı Eğitim Kurumları’nın 2. halkası olan “Süper Lise” birimi açıldı.

Kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çağrı Eğitim Kurumları 1995-1996 Eğitim Öğretim yılında açılan “İlköğretim” birimi ile eğitim ve öğretimin temelini oluşturmak, olgunlaştırmak, geliştirmek ; hemen peşinden da 1996-1997Eğitim Öğretim yılında açılan “Kız Fen Lisesi” ile ülkemizin geleceğine bilim insanları yetiştirmek amacına ulaştı.

2007-2008 Eğitim Öğretim yılında harika liselerin kapatılmasıyla açılan “Anadolu Lisesi” ve 2009-2010 Eğitim Öğretim yılında açılan “Anaokulu” ile Çağrı Eğitim Kurumları, “ANAOKULUNDAN ÜNİVERSİTEYE” ilkesinin içini tam manasıyla doldurmuştur.

Yukarıda özetlemeye çalıştığımız okullaşma sürecinde bugün; Özel Çağrı Eğitim Kurumları, başarıdan başarıya koşmakta, başlangıçtaki hedefini her geçen gün geliştirerek eğitime ve öğretime Yepyeni, özgün, ilmi yaklaşımlarla artı değerler kazandırmaya katkılar sağlamaya sürek etmektedir.

Özel Çağrı Eğitim Kurumları :

  1. Özel Çağrı Anaokulu,
  2. Özel Çağrı İlköğretim Okulu
  3. Özel Çağrı Lisesi
  4. Özel Çağrı Anadolu Lisesi
  5. Özel Çağrı Fen Lisesi

Adres: Sanatoryum Caddesi Şehit Savaş Bıyıklı Cad. No: 27 Meteoroloji Keçiören/Ankara
Telefon: (0312) 360 50 00

Eğitim Aramaları:

  • özel çağrı okulları keçiören (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir