Keçiören Dershane

Ankara’nın neresinde olursak olalım yalnızca okullarda verilen eğitimlerle bir yerlere gelmemiz imkânsızlaşıyor. Okullardaki eğitim bütün velileri Menfi istikamette etkilemektedir. Bundan Ötürü velilerimiz ve öğrencilerimiz iyi ve ücret itibariyle Müsait dershane arayışına giriyorlar. Ankara Keçiören merkezdeki dershanemiz bütün öğrencilerimizin eğitim ihtiyacını karşılayacak velilerimizi parasal istikametten sıkıntıya sokmayacaktır.

Dershanemiz bütün velilerimizin imkanları doğrultusunda ödeme imkanı sunmaktadır. Herkesin parasal vaziyeti kifayet olmayıp Mektep dışında dershaneye gönderemeyebilirler. Ankara Keçiören dershane ücretleri Müsait olup herkese basit bir ödeme imkanı sunmaktadır. Böylelikle öğrencilerimizin velileri olarak iyi bir eğitim alma hakkını elinden almamış oluruz.

Ailelerimiz eskilerde yalnızca Mektep sayesinde bir yerlere gelirken bu vakitte yalnızca Mektep kifayet olmuyor. Daimi değişen sistem yüzünden çoğu dershaneler kendilerini değiştirmek zorunda kaldılar ve Esas İdadi olarak yollarına sürek ediyorlar. Velilerimiz Esas liselere ücret itibariyle yüksek rakamları veremeyecekleri için dershaneler ücret itibariyle henüz Müsait gelecektir hem Esas liseye gönderip hatta dershaneye verecekleri bütçe imkanları yoktur.

Ankara Keçiören merkezde bütün uzman kadrosuyla ve eğitim imkanlarıyla bütün öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Rehberlik servisimiz ve koçluk sistemimizle öğrencilerimizle yakından ilgilenmekteyiz.14 Benlik Düzen grupları sayesinde öğrencilerimiz henüz ferah bir ortamda eğitim almaktadır. Koçluk sistemi ve bu imkanlar doğrultusunda öğrencilerimizle henüz Çok ilgilenilmektedir. Konu tekrarları, test çözüm imkanları, konu arkasından test çözümü Çok olmaktadır. Ayrı olarak rehberlik servisimiz ve koçluk desteğiyle öğrencilerimizin İmtihan kaygılarını ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle stressiz bir şekilde sınava hazırlanmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir