Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Öveçler Anadolu Lisesi

Öveçler Ortadoğulular Butik eğitim anlayışı ile 2002’den beri eğitim tecrübesi olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Türkiye’nin ilk Üniversiteye Hazırlık Lisesini Öveçler’ de açtı.

Okulumuzda kurum psikoloğu bulunmaktadır. Öğrencilerimizin haftalık olarak takipleri ve etütleri ÖTM yani Öğrenci Takip Merkezimizde Rehber öğretmen gözetiminde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin akademik, kişisel, sosyal gelişimleri takip edilmektedir.

TYT-AYT Sınavına hazırlık yapan 11 ve 12.Sınıf öğrencileri için özel bir Üniversiteye hazırlık programı uygulanmaktadır.

Kurumumuz öğrencilerine özel gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmış yemek menüsü sunulur. Okulumuz kapalı spor sahası, kütüphane, açık spor alanlarına sahiptir. Öğrencinin ders dışı vakit geçirebilmesi için uygun imkanları barındırmaktadır. Merkezi lokasyondadır. Önünden sürekli toplu taşıma geçmektedir. Kızılay’dan ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulumuza kayıt yaptıran velilerimize ve öğrencilerimize Ortadoğulular dil kurslarından İngilizce Dil Öğretimi konusunda Anadolu Lisemiz öğrencilerine Genel İngilizce öğretimi ile ilgili Ortadoğulular Dil kurslarından ücretsiz 1 kur sertifikalı katılım belgeli eğitim hakkı verilmektedir.

Adres: Yukarı Öveçler Mahallesi, Lizbon Cd No:52, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 472 20 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir