Ümitköy Dershane

Ulaşılamayacak hedef yoktur. yalnızca ne kadar istediğinize ve çalıştığınıza göre başarılı olup olmayacağınız belli olur. Ümitköy dershane öğrenciler için neyin Lüzumlu olduğunu bildiği için eğitim sistemlerinde ona göre düzenleme yapılmıştır. Ümitköy dershanesi bünyesinde çalışma hayatına sürek eden dershanemiz öğrencileri için her vakit zirvedeki yerini korumaktadırlar.

Öğrenciler Sene içerisinde o kadar çok bilgi yüklemesi ile karşı karşıya kalırlar ki hepsini ezberlemek için geceler boyu ezber yapmaktadırlar. Üstelik yapılan ezberde gün geçtikçe birbirine girmekte ve zamanla karıştırılmaktadır. Bunun için net çözüm olarak Ümitköy dershane Bellek teknikleri öğretmekte ve profil kalıcı olarak hafızaya kaydedilmektedir. Böylelikle unutulma rizikosu ve karışma olasılığı olmamaktadır.

Sınıflarımız öğrencilerin konforu için 12 şahıs ile sınırlıdır. talebe derste öğretmeniyle henüz Çok iletişime geçebilmektedir.

Sınırsız birebir olanağı ile anlaşılmayan konular pekişmektedir. Öğrencilerimiz sistemli çalışmaları için eğitim koçlarımız tarafından koçluk sistemi dâhilinde öğrencilerimizin öğrenme hızlarına göre programlar hazırlanmaktadır. Böylece öğrenciler sistemli ders çalışmaya alışmaktadırlar.

Ümitköy dershane değişen İmtihan sistemlerini düzenli olarak takip eden kuvvetli bir kadro bulunmaktadır.

Dershanemizde yaz kampları bulunmaktadır. Bu yaz kamplarında test teknikleri öğretilmektedir. Ayrı olarak ders konuları bu yaz kampları sayesinde henüz kısa müddette bitmekte ve böylelikle uzun İmtihan maratonunda test çözmeye henüz çok vakit kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir