Sincan Dershane

Hepimiz gelecekteki hayatımız hep hoş olsun isteriz bu da Çoğunlukla hoş bir okulda eğitim almaktan ve başarılı olmaktan geçer. son zamanlarda öğrencilerin liseden itibaren hoş bir okulda eğitim alabilmesi artık eskisi kadar kalay değil. Başarılı olmak için de elimizden gelen her şeyi yaparız ve kesif bir gayret gösteririz.

Ülkemizde hoş bir eğitim almak için gitmek istediğimiz okulların Hemen hemen tamamı ÖSYM tarafından yapılan sınavların sonuçlarına göre öğrenci almaktadır. Bu vaziyette bizlerin tabi tutulduğumuz bu sınavdan başarıyla geçmesi gerekmektedir. Başarılı olabilmemiz için de disiplinli, düzenli ve İmtihan sistemiyle birebir uyuşan bir hazırlık süreci geçirmemiz bizler için yaralı olacaktır. Bu bağlamda Sincandaki dershaneler bizlere bir çok manada Muavin olacaktır.

Sincan butik dershanesi Veyahut Etüt Merkezi; nitelikli eğitim arayan veliler için en iyi çözümdür. Sincan Etüt Eğitim Merkezi olarak eğitimin içinden gelen kurucumuz ve tecrübeli kadromuzla 10 senesi aşkın müddettir öğrencilerimizi İdadi ve üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Sincan butik dershanede Tüm dersler belirli bir program dahilinde işlenmektedir. Sincan butik dershanede, 10-12 Benlik sınıflarda öğrenciler kendilerini Hususi hissederler. Kurumumuzda işlenen birebir derslerle konular henüz da pekişir ve öğrencimiz hedeflerine giden yolda güvenilir adımlarla ilerler.

Sincan dershanemizde düzenlenen matematik ve yaz kamplarıyla öğrencilerimiz rakiplerine göre önceden başlarlar. Bu kamplarda konu eksikleri giderilir, var profil henüz da pekiştirilir. Kurumumuzda öğrencilerinin bilgiye ulaşmaları, edindiği bilgiden çıkarım yapması ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmeleri Esas alınmıştır. LGS-YKS hazırlık programı alanında uzman öğretmenlerimizle İmtihan sual tekniğine yakın, özgün sorularla düzenli konu tarama testleri ve deneme imtihanları uygulayarak öğrencilerimizin İmtihan tekniklerini erken yıllardan itibaren geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir