Üniversite Sınavına Hazırlık İçin Kitaplar Hangileridir ?

Üniversite sınavları her yıl ÖSYM tarafından düzenlenir. Bu sınavlar tyt ve Ayt olarak iki oturum şeklinde yapılır. Tyt sınavları temel yeterlilik testi Ayt sınavları ise alan yeterlilik testi olarak karşımıza çıkıyor. Tyt sınavları ile 2 yıllık ön lisans programları tercih edilebilirken Ayt sınavları ile 4 yıllık lisans programları da tercih edilebiliyor. Bu sınavlara hazırlanma sürecinde tyt hazırlık kitapları ve ayt hazırlık kitapları O Kitap sitesi üzerinden uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

Hazırlanma sürecinde bu kitapların çözülmesi oldukca önemlidir. Sadece konu çalışmak konuyu kavramak için kafi değildir. Bu nedenle hazırlık kitapları ile biroldukça sual bankası çözülebilir. Ne kadar fazla sual çözülürse sınava o denli çok hazır olunabilir. Bu nedenle O Kitap sitesine giriş yapıp tyt ve ayt hazırlık kitaplarını detaylı bir halde inceleyip ihtiyacınız olan kitabı süratlica satın alabilirsiniz.

Lise geçiş imtihanında hazırlık kitaplarının önemi
Lise geçiş imtihanı Lgs olarak bilinir. Öğrencilerin istedikleri liseye kayıt olmaları için lise yetebilecek puanları almaları gerekiyor. Bu yüzden lise imtihanına hazırlanma sürecinde bolca bol kontrol kitabının çözülmesi gerekiyor. Bu kitapları O Kitap sitesi üzerinden oldukca uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Lgs hazırlık kitapları O Kitap sitesinin ana sayfasında listelenmiştir. Bu kitapları detaylı bir halde inceleyip kendi ihtiyacınıza uygun olan kitabı sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir