Eryaman Dershane

Öğrencinin sınavlara hazırlık sürecinde başarı merdivenlerini tırmanmasında Mektep, aile ve dershanenin çok büyük rolü vardır. Öğrencinin hayatta başarılı olabilmesinin altyapısını ağırlıklı olarak Mektep başarısı ve her kademede karşısına çıkan akademik sınavlar oluşturur.

Aile içi etkili iletişim ve itinalı ilişkiler nihayet aşama ehemmiyetlidir. Ankara – Eryaman dershaneleri içinde rakiplerimizden bizi ayrımlı kılan en Mühim nokta; her öğrenciye Hususi başarı programlarını oluştururken öğrenci ve aile ilişkilerini de programa iç etmemizdir. Çünkü sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci başarısı bir takım çalışmasını gerektirir. Eryaman Dershaneleri içinde kalitenin ve başarının Rastlantı olmadığını bilenEryaman Dershanesi olarak sınavlara hazırlık Veyahut Mektep derslerine katkı amacıyla dershanemize kayıt olan öğrenciler için akademik çalışmaları destekleyici kalifiye uyguladığımız bir hayli metot vardır.

Bellek teknikleri ve her öğrenci için Hususi olarak tasarlanmış koçluk sistemine dayalı eğitim bu yöntemlerden yalnızca ikisidir. 20 yıllık deneyim, alanında uzman profesyonel kadro, VIP eğitim, her dersten birebir eğitim, her dersten Hususi etüt programı, ayrımlı yayın destekleri, ayrımlı yayınevlerinin hazırlamış olduğu deneme imtihanları, 10 – 12 Benlik Hususi sınıflar gibi bir hayli farklılığa sahip olan Eryaman Dershanesi siz kıymetli öğrencileri harbi başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır.

Biz, Eryaman losyonunda bulunan Eryaman Dershanesi olarak en iyi, en profesyonel eğitimi verebilmek ve çocukların karşı karşıya oldukları zorlu İmtihan maratonunda hem Ana babaya destek olmak hatta çocuğun farkındalığını artırarak en iyi performansı gösterebilmesini sağlamak yerine Mevcut gücümüzle çalışıyoruz. Öğrenmenin bir erek değil bir esna olduğu fikrinden yola çıkarak her öğrencimize öğrenmeyi öğretiyor ve böylece öğrencimizin eline Amade balık vermek yerine ona nasıl balık tutulacağını öğretiyoruz.

Bireysel farkların henüz çok ön tasarıya çıktığı günümüz bilgi çağında, öğrenmeyi öğrenmenin yaşamsal Ehemmiyet taşıdığı düşünülürse Hususi olarak eğitim koçu ile çalışmanın ve Gene kişiye Hususi hazırlanan ders programının takip edilmesi, başarıya giden en basit, en etkili, en yaralı ve en kestirme yoldur. İnsanlar, sahip oldukları irsi özellikleri ve ayrımlı Etraf koşulları sonucu ayrımlı öğrenme koşullarına sahiptir. Dolayısıyla her insanın öğrenme ihtiyacı da farklılık göstermektedir. Kişilerin öğrenme türlerinin ve öğrenme ihtiyaçlarının ayrımlı olması sonucunda da bireysel öğrenme başka bir deyişle kişiye Hususi düzenlenen eğitim programı ortaya çıkmıştır.

Her bireyin birbirinden ayrımlı olması, öğrenme tür ve ihtiyaçlarının kişiden kişiye değişmesi vaziyeti kişiye Hususi bir program hazırlanmasını Lüzumlu kılmıştır. Ankara – Eryaman’ da bulunan Eryaman Dershanesi olarak biz bu farklılıklardan hareketle her öğrencinin ihtiyacına yönelik Hususi öğrenme programları tasarlayarak başarıyı garantiliyoruz. Siz de çocuğunuzun Tüm hayatını Mühim derecede etkileyecek olan YGS – LYS sınavlarında işi şansa bırakmak istemiyorsanız Eryaman’ da bulunan şubemize gelerek Ayrıntılı bilgi alabilir Veyahut aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak buluşma talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir